Kategória

100KS FTTH SC APC FTTH pre-bur optický rýchly konektor SC APC FTTH (Fiber Optic Rýchly Konektor SC Konektor doprava Zadarmo

Novinka

€38.90

Skladom

Štítky: zubné príspevok, apc sc, Vlákna, optický, 100 rýchlo conector apc, optické vlákna tool kit, apc siete, ftth nástroj, vlákno router, sc apc rýchly konektor.

100KS FTTH SC APC FTTH pre-bur optický rýchly konektor SC APC FTTH (Fiber Optic Rýchly Konektor SC Konektor doprava Zadarmo

Uisťujem vás, že kvalitu našich produktov, aby sa zabezpečilo, že sme vám najlepšie služby, aby sme najrýchlejší doprava, najbezpečnejší spôsob, ako dodať tovar na vašich rukách! Ak máte akékoľvek otázky po obdržaní tovaru, alebo máte problémy s kvalitou, prosím, neprepadajte panike, robiť neváhajte a predkladať spory, kontaktujte náš služby zákazníkom, poskytneme vám najviac uspokojivú odpoveď! Šťastný nakupovať, ďakujem vám veľmi pekne

Atribúty Produktu

Dodanie vopred vložené FTTH SC/APC optický rýchly konektor

Funkcie:

1. FTTH projektu použiteľné

2. Pole inštalovateľných

3. Vložiť strata menej ako 0,15 dB

4. Kov V-tvar dutiny v práci aj vo vysokých a nízkych teplotách

5. Inštalácia menej než 1 minút

6. Spoľahlivé a vynikajúci optický výkon

7. Kábel skúška v Ťahu v súlade s Telcordia GR-326-VR

Aplikácia:

1. Distribúcie rámov

2. Údržba alebo núdzového obnovenia vlákniny sietí

3. Patch panely

4. FTTH Zásuviek

5. Pole slovo

POLOŽKA

Technické Parametre

Použiteľné pre

Drop kábel / Vnútorný kábel

0,9 mm Tesný Buffer Vlákniny, 2.0 mm 3.0 mm Drop Kábel

Optické vlákno s priemerom

SM(9/125), MM(50/125, 62.5/125)

125µm ( 657A & 657B )

Pevne buffer priemer

250µm

Vlákniny režim

Jediný režim

Prevádzkový čas

O 100s(č vlákniny rez)

Vložiť strata

≤ 0.3 dB(1310nm & 1550nm)

Strata návratu

> 50db(PC), > 55db(UPC), > 65db(APC)

Zapínanie silu nahé vlákniny

>5 N

Zapínanie silu nahé vlákniny držiteľ

>10 N

Pevnosť v ťahu

>50 N

Pomocou teplota

-40 až+75°C

On-line pevnosť v ťahu (20 N)

IL ≤ 0.5 dB RL ≤ 5dB

Mechanické namáhanie (500-krát)

IL ≤ 0.5 dB RL ≤ 5dB

Drop-off test (drop-off, výška 4m,raz za smer, celkom 3-krát)

IL ≤ 0.

Obrázok

1) akceptujeme Alipay, Západ Únie, TT. Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované cez bezpečné platobné procesor ESCROW.

2. Ak nemôžete pokladňa čase bezprostredne po aukcii zatvorte, prosím, počkajte niekoľko minút a skúste to znova.

3) Ak sa nemôžete pokladňa bezprostredne po aukcii zatvorte, prosím, počkajte niekoľko minút a skúste to znova Platby musia byť ukončené do 3 dní.

1.DOPRAVA PO CELOM SVETE. (S výnimkou niektorých krajín, a APO/francúzskej polynézie)

2. Objednávky, ktoré boli spracované včasné po zaplatení overenie.

3. My len loď na potvrdenej objednávky adresy. Vaša objednávka adresa sa MUSIA ZHODOVAŤ dodaciu adresu. 4. Obrázky uvedené nie sú skutočné položky a sú pre referenčné účely. 5. SLUŽBY TRANZITNÝ ČAS je poskytované dopravcom a vylučuje víkendy a sviatky. Tranzitné časy sa môže líšiť, a to najmä počas prázdnin. 6. Ak ste nedostali vašu zásielku do 30 dní od zaplatenia, prosím, kontaktujte nás. Budeme sledovať zásielky a dostať späť k vám čo najskôr odpoveď. Naším cieľom je spokojnosť zákazníka! 7. Vzhľadom na stav skladu a časové rozdiely, sme sa vybrať na odoslanie položky z nášho prvého k dispozícii sklad pre rýchle dodanie. 8.DeliveryTime:

Ak je váš náklad váži až 20KG alebo vyššie, alebo potrebujete väčšie množstvo, prosím kontaktujte nás, alebo e-mailom na nás, poskytneme vám nové balenie špecifikácie, potom sa snažiť ušetriť náklady na dopravu pre vás, a tak, že cena výrobku môžu byť niektoré výhody pre vás!

Sme veľké výrobné podniky skupiny v Číne, ponúkame na predaj prostredníctvom Sos, je tam len účel ,je lepšie podporovať našich výrobkov,všetky naša spoločnosť výrobky sú dodávané priamo od výrobcu, prosím, kontaktujte nás , dúfam, že stanoviť dlhodobé priateľské a vzájomnej spolupráce vzťahy medzi sebou !

Ponúkame 6-12 mesiacov záruka. Ak položka je poškodený, oznámte nám to do 3 dní od doručenia. Všetky položky musia byť vrátený v pôvodnom stave, aby získali nárok na vrátenie peňazí alebo výmenu tovaru. Položky sa vrátil po 15 dní od doručenia sú oprávnené len na opravu. Kupujúci je zodpovedný za všetky náklady na dopravu. Pri nákupe, znamená to, že kupujúci dali tichým súhlasom do politiky. Ak ďalšie informácie, prosím, neváhajte nás kontaktovať, budeme s vami spolupracovať dosiahnuť win-win.

Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Spätná väzba je veľmi dôležité, aby Sme požiadať, aby ste nás kontaktovali bezprostredne PREDTÝM, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, aby sme mohli uspokojivo riešiť vaše problémy. To je nemožné, riešiť problémy, ak nevieme o nich!

Opakovateľnosť
Priemer
Názov Značky ZHWCOMM
Číslo Modelu FTTH (Fiber Optic Rýchly Konektor
Miesto pôvodu Čína
Výmena
Odolnosť
Vlákna Typu Jediný Režim
Typ Konektora SC/APC
Teplota Skladovania
Režim
Množstvo 100ks

Napísať recenziu

100KS FTTH SC APC FTTH pre-bur optický rýchly konektor SC APC FTTH (Fiber Optic Rýchly Konektor SC Konektor doprava Zadarmo

100KS FTTH SC APC FTTH pre-bur optický rýchly konektor SC APC FTTH (Fiber Optic Rýchly Konektor SC Konektor doprava Zadarmo

100KS FTTH SC APC FTTH pre-bur optický rýchly konektor SC APC FTTH (Fiber Optic Rýchly Konektor SC Konektor doprava Zadarmo Uisťujem vás, že kvalitu našich produktov, aby sa zabezpečilo, že sme vám najlepšie služby, aby sme najrýchlejší doprava, najbezpečnejší spôsob, ako dodať tovar na vašich rukách! Ak máte akékoľvek otázky po obdržaní

Súvisiace produkty

Produkt úspešne pridali na porovnanie produktov!